Ana sayfa Arguvan Vakıf Gecesi gerçekleştirildi

Vakıf Gecesi gerçekleştirildi

348
0
PAYLAŞ

Her Yıl düzenlenen “Dostluk ve Dayanışma Gecesi” bu yıl 30 Kasım 2013 Cumartesi günü akşamı Ümraniye Salon Princes’de Arguvanlıların ve Arguvan dostlarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Amacı ”EĞİTİME KATKI” olan gece saat 20.00 Tuncel Kurtiz’in anısına kendisinin okuduğu ‘Suavi- Geçit yok isyan var’ şiir’i sinevizyon gösterisi ile sunularak açıldı. İlk olarak Arguvanlı sanatçı Süleyman Kırca’nın sahne aldığı gecede Vakıf başkanı ve CHP Arguvan belediye başkan adayı Mehmet Kızıldaş’ın teşekkür konuşmasıyla devam edildi.

Konuşmalardan sonra sahne alan sanatçımız Hasan Ali eşsiz yorumu ile okuduğu Kürtçe ve Türkçe türküler ile coşkulu bir havada geçen gece Başkan yarıdmcısı Hasan Aydın’ın bağışları anons etmesiyle devam etti. Bağış kampanyasından sonra sahne alan Feryal Öney doyumsuz yorumu ile adeta müzik ziyafeti çekti.

Arguvan Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulunun Teşekkür mesajı ;

Amacı; ihtiyaç sahibi Arguvanlı üniversite öğrencilerine bursu sağlamak olan gecemizde bizleri yalnız bırakmayan Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba’ya, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan’a, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nimet Karabulut’a, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Başkanı Fahrettin Kayhan’a, Arguvan Abdal Musa Kültür Derneği ve Cem Evi Başkanı Soner Üstün’e, Arguvan Doğal Hayatı Koruma Derneği Başkanı Muharrem Bayram’a, İstanbul Arguvan Köy Dernekleri Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Mesaj gönderen tüm siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine, Aramızda olamayıp yine de bağışlarını esirgemeyen değerli dostlarımıza, gecemize katılan sanatçı dostlarımıza ve ekiplerine, sunucumuz Gül Kızıldaş’a ve bizleri yalnız bırakmayan Arguvanlılara ve Arguvan dostlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz…

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here