Ana sayfa Arguvan Hüseyin Taştan Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi

Hüseyin Taştan Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi

383
1
PAYLAŞ

Cuma gecesi hayatını kaybeden Arguvan Belediye Başkanımız Hüseyin Taştan Malatya Şehir mezarlığında toprağa verildi.

Yoğun bir katılımızın olduğu cenaze namazına, Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay, AKP Malatya milletvekilleri Mustafa Şahin ve Öznur Çalık, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Arguvan Belediye Başkan Vekili Ali Ekber Aslantürk, Emniyet Müdürü Nuri Uluayak, AKP İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Turgut Özal Tıp Merkezi Karaciğer Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz, Turgut Özal Tıp Merkezi Kardiyoloji Anabilim dalı Başkanı Prof.Dr. Ramazan Özdemir, bazı ilçe ve belde belediye başkanları, bazı sendika, oda, parti, dernek ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri katıldı.

KİRAZ’DAN TAZİYE MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz , Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan için başsağlığı mesajı yayımladı.

Kiraz mesajında, “Yakın çalışma arkadaşımız, Arguvan Belediye Başkanımız Hüseyin Taştan’ın vefatı hepimizi derinden üzmüştür. Taştan’ın vefatı hem partimiz hem de Malatya için yeri doldurulamayacak bir kayıptır. Değerli başkanımıza Allah’tan rahmet, Taştan ailesine, tüm partililerimize ve Arguvanlılara başsağlığı diliyorum” ifadesini kullandı.

AĞBABA’DAN TAŞTAN İÇİN TAZİYE MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan’ın vefatının ardından bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Ağbaba mesajında, “Partimiz ve Arguvan için yeri doldurulamayacak bir kayıp yaşadık. Arguvan Belediye Başkanımız Hüseyin Taştan’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Hüseyin Taştan’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, tüm partililerimize ve Arguvanlılara başsağlığı diliyorum” ifadesini kullandı.

CHP ARGUVAN ADAYI MEHMET KIZILDAŞ BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş, Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan’ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

“Turgut Özal Tıp Merkezi’nde mide kanseri nedeniyle yaklaşık 3 aydır tedavi gören ve bu amansız hastalıkla 2 yıldır mücadele eden Arguvan Belediye Başkanımız Hüseyin Taştan’ın vefatı hem partimiz hem de Malatya için yeri doldurulamayacak bir kayıptır. Değerli başkanımıza Allah’tan rahmet, Taştan ailesine, tüm partililerimize ve Arguvanlılara başsağlığı diliyorum”

1 YORUM

 1. HAK YOLCUSU

  Ayazli bir gecenin Safaginda
  Sanki,günes tutkun erken batiyor
  Gökyüzü üzgün,bulutlar aglamakli
  Arguvan Halki ise yasli
  Ve bir Baskan yürüyor bu gün
  Hakkin Yolcusu..

  Arguvan belediye Baskanimiz Syn Hüseyin Tastana Allahtan rahmetler dilerken Arguvan halkina ve ailesine bas sagligi diliyorum saygilarimla..

  Gazi Erkaya Almanya 25.1.2014

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here