Ana sayfa Arguvan Arguvan Belediyespor Bu Sezon da İddialı

Arguvan Belediyespor Bu Sezon da İddialı

389
0
PAYLAŞ

Malatya 1. Amatör Büyükler Futbol Ligi takımlarından Arguvan Belediyespor’un kulüp başkanı Kanber Yıldırım, geçen sezon ligi şampiyon tamamlayarak, İnönü Üniversitesispor ile BAL Ligi için baraj maçı oynadıklarını belirterek, “Ligde bu sezon da iddialıyız” dedi.

Geçtiğimiz sezon Malatya 1. Amatör Ligini şampiyon olarak tamamlayan Arguvan Belediyespor’da 2017-2018 sezonu öncesi tanışma toplantısı düzenlendi.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligine çıkma şansını son anda yitiren Arguvan Belediye Spor’da oyuncularına sezon öncesi moral yemeği verildi. Düzenlenen yemekte Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan Belediye Spor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ve takım oyuncuları bir araya geldiler.

Arguvan Dostlar Lokantasında gerçekleştirilen programda sezon öncesi hem moral hem de kaynaşma açısından yemek organizasyonu tertip edildiğini belirten Başkan Kızıldaş, Arguvan Belediye Spor’a yeni sezonda başarılar diledi.

Arguvan Belediye Spor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım ise çok çalıştıklarını ve iddialı bir şekilde ligde ilerleyeceklerini belirtti.

Kaynak: Yeni Malatya Gazetesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here